Opiekunowie praktyk

Kierunek Imię i Nazwisko e-mail
economics and IT applications dr Piotr Szkudlarek piotr.szkudlarek@usz.edu.pl
gospodarka nieruchomościami dr Sebastian Gnat sebastian.gnat@usz.edu.pl
gospodarka przestrzenna dr Jacek Rudewicz jacek.rudewicz@usz.edu.pl
informatyka i ekonometria dr Tomasz Łukaszewski tomasz.lukaszewski@usz.edu.pl
informatyka w biznesie dr Grzegorz Wojarnik grzegorz.wojarnik@usz.edu.pl
logistyka, logistyka inż. mgr inż. Justyna Myszak justyna.myszak@usz.edu.pl
przedsiębiorczość i inwestycje dr Katarzyna Kazojć katarzyna.kazojc@usz.edu.pl
turystyka i rekreacja dr Daniel Szostak daniel.szostak@usz.edu.pl

Wydziałowy opiekun praktyk – dr hab. Iwona Markowicz, prof. US,
Pełnomocnik Rektora – Koordynator ds. Praktyk i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania
iwona.markowicz@usz.edu.pl