AIESEC Szczecin »

Samorząd Studencki (kampus Mickiewicza) »

Samorząd Studencki (kampus Cukrowa) »

 

Studenckie Koła Naukowe – lokalizacja kampus Mickiewicza

Kontakt: Sala Kół Naukowych – sala 0319 (stary budynek)


  • Koło Naukowe Biznes- Innowacje - Networking

    Opiekun Koła: dr Katarzyna Kazojć,  e-mail: katarzyna.kazojc@usz.edu.pl
    Strona: https://www.facebook.com/kolonaukowebin/


  • Koło Naukowe Marketingu

  • Koło Naukowe Ekonomiki Przedsiębiorstwa

    Opiekun Koła: dr Anna Wieczorek-Szymańska, e-mail: anna.wieczorek-szymanska@usz.edu.pl


  • Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania "Inicjatywa"

    Opiekun Koła: dr hab. Katarzyna Gadomska-Lila, prof. US, e-mail: katarzyna.gadomska-lila@usz.edu.pl
    Strona: http://inicjatywa.home.blog/

    Działalność Koła:
    Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania „Inicjatywa” działa od czerwca 2005 roku po to, by Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego mogli zgłębiać tematykę dotyczącą organizacji i zarządzania poprzez aktywny udział w warsztatach, spotkaniach i konferencjach naukowych oraz realizację projektów badawczych. Członkowie Koła aktywnie biorą udział w „życiu” Uczelni przez uczestnictwo w przedsięwzięciach typu „Festiwal Nauki” czy „Tydzień przedsiębiorczości”, angażują się w akcje charytatywne, a także integrują społeczność akademicką.
    Więcej o Kole: Koło Naukowe Organizacji i Zarządzaniania Inicjatywa


  • Koło Naukowe Ekonomii "Aktywni Studenci" AS

    Opiekun Koła: mgr Agnieszka Łopatka, e-mail: agnieszka.lopatka@usz.edu.pl


  • Koło Naukowe Gospodarki Nieruchomościami i Metod Ilościowych

    Opiekun Koła: dr Ewa Putek-Szeląg, e-mail: ewa.putek-szelag@usz.edu.pl


  • Koło Naukowe Technologii Informacyjnych

    Opiekun Koła: dr Agata Wawrzyniak, e-mail: agata.wawrzyniak@usz.edu.pl
    Prezes Koła: Sandra Kamińska, sandy.kaminska@wp.pl
    Strona: https://meacolorisvitae.wixsite.com/kntechnologii

    Jesteś studentem kierunku Ekonomia i Informatyka, Informatyka w Biznesie, Economics and IT Applications lub innego związanego z technologią informatyczną? Interesujesz się światem innowacji na rynku technologicznym? Czy może po prostu lubisz zagadnienia związane z komputerem? Dołącz do nas!

    Członkowie Koła pomagają nie tylko sobie nawzajem, ale także pracownikom akademickim w projektach, w tym testowaniu aplikacji. Razem planujemy spotkania z praktykami z branży IT, organizujemy warsztaty ze sztucznej inteligencji, machine learning i innych pokrewnych tematów. Na forum dzielimy się ciekawymi ofertami pracy oraz możliwościami uczestniczenia w kursach i szkoleniach z zakresu IT.

    Organizuj razem z nami różne wydarzenia lub uczęszczaj na konferencje, poszerzaj horyzonty dzięki regularnym wykładom organizowanym przez Członków Koła i zaproszonych gości. Integruj się z nami!

    Spotykamy się we wtorki w godzinach 13:45 – 14:15,  w naszej siedzibie 015LAB.

    Nie ma rekrutacji? Nic nie szkodzi! Napisz do nas, a my z pewnością się odezwiemy.


  • Koło Naukowe "Ekonomia & Ekologia"

    Opiekun Koła: dr Izabela Szamrej-Baran, e-mail: izabela.szamrej-baran@usz.edu.pl


  • Koło Naukowe Analiz Gospodarczych

    Opiekun Koła: dr Edyta Mioduchowska-Jaroszewicz, e-mail:edyta.mioduchowska-jaroszewicz@usz.edu.pl

    Działalność Koła
    Celem działalności Koła jest rozwijanie naukowych umiejętności i pasji związanych z analizą finansową podmiotów gospodarczych. Koło prowadzi badania naukowe. Każdego roku akademickiego jest wybierany nowy temat badawczy, którego efektem są artykuły naukowe.

    Nabywamy i rozwijamy umiejętności praktyczne. Koło organizuje szkolenia na przykład z wykorzystania excela w analizach gospodarczych, spotkania z przedsiębiorcami, analitykami finansowymi, osobami zajmującymi się w praktyce gospodarczej wykorzystaniem narzędzi analizy finansowej.

    Udzielamy się charytatywnie. Każdego roku w okresie jesienno-zimowym organizujemy zbiórkę rzeczy, karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schronisk.

    Więcej o Kole Koło Analiz Gospodarczych


  • Koło Naukowe Rachunkowości "Storno"

    Opiekun Koła: dr Magdalena Janowicz, e-mail: magdalena.janowicz@usz.edu.pl

    oraz pomocniczo mgr Michał Hendryk, e-mail: michal.hendryk@usz.edu.pl

    Strona: https://www.facebook.com/knrstorno/

    E-mail KNR „Storno”: knr.storno@gmail.com

    Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych szeroko rozumianą rachunkowością, bez względu na to, na którym kierunku studiują, do współpracy z naszym Kołem Naukowym. Członkowie Koła Naukowego Rachunkowości „Storno” aktywnie uczestniczą w konferencjach studenckich, a także różnego rodzaju konkursach. Oprócz tego uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach.

    Spotkania odbywają się co dwa, trzy tygodnie w poniedziałki o godzinie 16. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z KNR (email lub strona internetowa) lub u opiekuna Koła.


  • Koło Naukowe Ekonomii Behawioralnej i Makroekonomii IMPULS

    Opiekun Koła: dr Piotr Szkudlarek, e-mail: piotr.szkudlarek@usz.edu.pl

    Celem działalności Koła Naukowego jest rozpoznanie możliwości wykorzystania doświadczeń ekonomii behawioralnej w procesie gospodarowania. Skupiamy się przede wszystkim na analizie decyzji jednostek, ale rozpatrujemy je również w kontekście wielkości makroekonomicznych. Zajmujemy się również działalnością edukacyjną i charytatywną.


  • Koło Naukowe Jakości "KAIZEN"

    Opiekun Koła: dr Anna Bielawa, e-mail: anna.bielawa@usz.edu.pl


  • Koło Naukowe Finansów i Bankowości

    Opiekun Koła: mgr Joanna Rachuba, e-mail: joanna.rachuba@usz.edu.pl
    Strona: Facebook


  • Koło Naukowe Ekonomii - EconomUS

Studenckie Koła Naukowe – lokalizacja kampus Cukrowa

Studenckie Koła Naukowe – lokalizacja ul. Mickiewicza 16

  • Koło Naukowe "Safe Water"

    Opiekun Koła: dr Tomasz Zalewski, tomasz.zalewski@usz.edu.pl

    Misja: uczynienie wody środowiskiem bezpiecznym dla każdego, badanie działania wody na organizm człowieka

    Adresowane do studentów wszystkich kierunków

    Miejsce i terminy spotkań: ul. Mickiewicza 18, piątki g. 10.00

    Rekrutacja: pisemna deklaracja wyrażająca chęć dołączenia do koła/rozmowa z przewodniczącą (e00curylo@gmail.com)