Sekcja ds. Kształcenia WEFiZ - skład osobowy

Dyżury pracowników Sekcji ds. Kształcenia

Kontakt z pracownikami Sekcji ds. Kształcenia w trakcie wykonywania pracy zdalnej poprzez MS TEAMS.

e-mail ogólny: sk.efz@usz.edu.pl

Imię i nazwisko e-mail telefon Pokój
mgr Karolina Boniecka – kierownik sekcji karolina.boniecka@usz.edu.pl 91 444 19 04 117
Mickiewicza 64
mgr Aleksandra Szewczyk – Sekretariat Dziekana aleksandra.szewczyk@usz.edu.pl 91 444 21 20 117
Mickiewicza 64

 

Imię i nazwisko e-mail telefon Pokój
Stattler Gabriela – z-ca kierownika gabriela.stattler@usz.edu.pl 91 444 31 31 219
Cukrowa 8
Chojnacka Dominika dominika.chojnacka@usz.edu.pl 91 444 20 52 124
Mickiewicza 64
Czarnecka Wiesława wieslawa.czarnecka@usz.edu.pl 91 444 19 15 6
Mickiewicza 64
Kaczyńska Wioleta wioleta.kaczynska@usz.edu.pl 91 444 32 13 216
Cukrowa 8
Karpińska Justyna justyna.karpinska@usz.edu.pl 91 444 31 22 220
Cukrowa 8
Liwuś-Łapińska Joanna joanna.liwus-lapinska@usz.edu.pl 91 444 18 34 113
Mickiewicza 64
Nowikiewicz Anna anna.nowikiewicz@usz.edu.pl 91 444 20 65 0225
Mickiewicza 64
Orlewicz Agnieszka agnieszka.orlewicz@usz.edu.pl  91 444  18 34 113
Mickiewicza 64
Soczyńska Paulina paulina.soczynska@usz.edu.pl 91 444 19 00 0225
Mickiewicza 64
Suchta Gabriela gabriela.suchta@usz.edu.pl 91 444 20 91 112
Mickiewicza 64
Walaszek-Kaszarek Katarzyna katarzyna.walaszek-kaszarek@usz.edu.pl 91 444 34 96 220
Cukrowa 8

Adresy e-mail do zgłaszanie nieobecności, odrabiania, przekładania zajęć.

Kampus Mickiewicza: sk.efz.mickiewicza@usz.edu.pl
Kampus Cukrowa: sk.efz.cukrowa@usz.edu.pl