Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych- Zbiórka darów- inicjatywa społeczności US

Szanowni Państwo,

W imieniu inicjatorów i organizatorów wydarzenia chciałabym najuprzejmiej zaprosić Państwa do udziału w zbiórce na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Już po raz siódmy, choć pierwszy raz na taką skalę, otwieramy swoje serca, by pomagać. Pod nazwą “Pomóż innym prosto z serca” zbieramy niezbędne artykuły pielęgnacyjno-higieniczne na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Jesteśmy doktorantami, studentami, nauczycielami akademickimi, społecznością Uniwersytetu Szczecińskiego- ludźmi takimi jak wszyscy, którzy chcą nieść pomoc.

Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia był od pierwszej edycji dr Piotr Szkudlarek wraz z Kołem Naukowym Ekonomii Behawioralnej i Makroekonomii. W tym roku współorganizatorem wydarzenia po raz drugi jest Doktorancko-Studencka Organizacja ds. Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Szczecińskiego -D&S OSUS zwana “Misiem” oraz (po raz pierwszy) Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego- IKSDUS i Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania -INICJATYWA.

Zbiórkę prowadzimy na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania, w Instytutach: Ekonomii i Finansów, Literatury i Nowych Mediów, Zarządzania, Socjologii, Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej, Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie oraz w Szkole Doktorskiej.

Już niebawem o szczegółach zbiórki będzie można usłyszeć w NiUS Radio oraz zobaczyć więcej informacji w Uniwizji.

Tymczasem bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do dzielenia się dobrem dla dzieci i dorosłych będących w szczególnie trudnej sytuacji, ponieważ potrzebne są:

• żele i mydła do kąpieli,
  • pampersy i pieluchomajtki,
  • chusteczki nawilżane,
  • kremy i balsamy pielęgnacyjne,
  • oliwki do ciała,
  • maści i kremy ochronne.

❤️Każdy ma coś, co może dać innym! Zachęcamy Państwa serdecznie – Zróbmy to razem! Pomóżmy prosto z serca! ❤️