Wyjazd ze studentami kierunku Turystyka i rekreacja w ramach przedmiotu Metody i techniki obsługi grup turystycznych na lotnisko w Goleniowe, do Świnoujścia, Skanii i Kopenhagi w dniach 29.11-1.12.2023 r.

Studenci najpierw mogli zapoznać się z pracą służb w Porcie Lotniczym Szczecin-Goleniów. Następnie pojechaliśmy do Świnoujścia. Dzięki uprzejmości p. Kapitana M/f Skania studenci mogli obserwować wyjście promu z portu w Świnoujściu z mostka kapitańskiego. W Skanii piękna zima, a w Kopenhadze przepiękne jarmarki adwentowe. Byliśmy m.in. w Copenhill czyli spalarni śmieci, która wykorzystywana jest również jako stok narciarski i punkt widokowy dla turystów. W Ystad w zimowej scenerii odbyła się gra miejska “Śladami Komisarza Wallandera”.

Wyjazd do Kopenhagi i Skanii ze studentami kierunku turystyka i rekreacja