19 stycznia br. w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się Konferencja „Kalejdoskop możliwości w branży Hospitality” dedykowana uczniom klas o profilu hotelarskim i turystycznym.

Gościem tego wydarzenia była pracownica WEFiZ – z Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej dr Anna Gardzińska, która wygłosiła referat na temat „Znajdź swoje miejsce na rynku pracy po studiach na kierunku Turystyka i Rekreacja”.

Zaproszeni goście inspirowali, motywowali i dzielili się swoim doświadczeniem, a przede wszystkim udowodnili, że hotelarstwo, turystyka i rekreacja to branże, które stale się rozwijają, oferując niezliczone możliwości rozwoju zawodowego i prywatnego. Mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy niektórych uczniów już w roli studentów.