W dniu 2 grudnia 2023 roku odbyła się IV. edycja Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności organizowana przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas której zostali nagrodzeni studenci w ramach konkursu aktywności studenckiej, podmioty zewnętrzne współpracujące z Samorządem Studenckim, Przyjazny Dziekanat i Akademik oraz Mentorzy Wydziałów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pan prof. dr hab. Waldemar Gos, pracownik Instytutu Ekonomii i Finansów, po raz czwarty został nagrodzony Gryfem Samorządności w kategorii: Mentor Wydziału.

Celem Gali jest wyróżnienie wszelkich działalności studenckich wykraczających poza obowiązkowe aktywności związane z Uczelnią. W trakcie gali doceniano osoby i instytucje wspierające studentów Uniwersytetu Szczecińskiego.

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy.