W dniu 12 stycznia br. odbyły się okręgowe zawody XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

W Olimpiadzie uczestniczyło 21 uczniów ze szkół województwa zachodniopomorskiego, którzy w listopadzie najlepiej napisali etap szkolny. Uczniowie zostali przywitani przez Panią prof. US Joannę Wiśniewską – Prodziekan Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania. Za sprawną organizację Olimpiady w naszym regionie odpowiada Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Szczecinie, z Panią prof. US Barbarą Kryk na czele, a wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne należało do prof. US Agnieszki Budziewicz-Guźleckiej z Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej i dr Agnieszki Łopatki z Instytutu Ekonomii i Finansów.

Liczymy, że tak jak zawsze nasi olimpijczycy uplasują się na czołowych lokatach w klasyfikacji ogólnopolskiej. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i liczymy, że już niedługo spotkamy się z Nimi, jako studentami – w murach uczelni!

Okręgowe zawody XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej