Z ogromną radością, informujemy że studentka wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Pani Katarzyna Baumgart (studentka 3 roku kierunku zarządzanie specjalność: “Menedżer projektów”) wraz z zespołem zdobyła I miejsce w 9 edycji międzynarodowego konkursu GeCCo (Global eCollaboration Competition), który odbył się on-line w dniach 6-7 marca 2021 r.
Konkurs jest organizowany od 2012 roku przez International Project Management Association (IPMA World) z siedzibą w Szwajcarii.
W konkursie brało udział prawie 160 uczestników z 26 krajów. Uczestnicy podzieleni byli na 5 osobowe zespoły (z różnych krajów/kontynentów), w których zarządzali wirtualnie projektem. Zadaniem uczestników było przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej i planu fazy realizacji w ciągu zaledwie 24 godzin wykorzystując dostępne narzędzia, pokonując strefy czasowe pomiędzy kontynentami, nie znając się wcześniej!!! Pacę zespołów oceniało Jury z 26 różnych krajów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!