Z ogromną radością informujemy, że nasze studentki: Pani Katarzyna Baumgart (1 rok II st. Kierunku Zarządzanie), Pani Alicja Gromadzka (2 rok I st. Kierunku Informatyka w Biznesie specjalność: “programowanie aplikacji biznesowych”) oraz Pani Wiktoria Grymuza (2 rok I st. Kierunku Informatyka w Biznesie specjalność: “programowanie aplikacji biznesowych zdobyły II miejsce w Finale Krajowym międzynarodowego konkursu Project Management Championship 2022, organizowanego przez IPMA Young Crew Global.

W Finale Krajowym konkursu PMC 2022 w dniu 14 maja 2022 roku brało udział 6 drużyn z 4 polskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Szczecińskiego – 1 drużyna, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – 3 drużyny, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – 1 drużyna oraz Politechniki Śląskiej – 1 drużyna, łącznie 23 osoby. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać studium przypadku – musieli przygotować w ciągu 4 godzin pełną dokumentację projektową, zgodnie z wymaganiami i wykorzystując dostępne narzędzia. Ich pracę oceniało Jury składające się z ekspertów z dziedziny zarządzania projektami.

Nasze studentki zdobyły II miejsce w Finale Krajowym tegorocznej edycji konkursu, uprzednio w dniu 23 kwietnia 2022 roku wygrywając jako jedna z sześciu najlepszych drużyn w Polsce Rundę Kwalifikacyjną.

Serdecznie gratulujemy !

2nd Place - National Final PMC 2022