20 marca 2024 na zajęciach z Turystyki miejskiej i kulturowej (II rok II stopień WEFiZ US) gościliśmy Artystę malującego ustami – Walery Siejtbatałow.

Pan Walery prowadzi bardzo aktywne życie zawodowe oraz dużo podróżuje zarówno zawodowo jak i prywatnie. ….i to jest właśnie przyczyna zapraszania Pana Walerego wraz z dwoma zawsze asystującymi Go opiekunami na spotkanie ze studentami turystyki i rekreacji….Studenci tej grupy mają za zadanie stworzenie Przewodnika po Szczecinie akcentując na nocne atrakcje oraz na nieoczywiste atrakcje Szczecina….

Studenci kierunku: turystyka i rekreacja rozważają turystykę dostępną podczas zajęć