W dniu 15 listopada 2023 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się X edycja Seminarium PM Edukacja organizowanego przez Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Stowarzyszenie IPMA Polska oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Wydarzenie współorganizowała Katedra Organizacji i Zarządzania w składzie dr Joanna Rzempała oraz dr inż. Tomasz Wiśniewski, a także Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PROJECT”.

Seminarium PM Edukacja 2023

Seminarium jest wydarzeniem mającym na celu prezentowanie różnych metod i form kształcenia w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń w tym zakresie oraz networking. Tegoroczna edycja PM Edukacji została objęta Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii IZTECH. Głównym Partnerem wydarzenia została Fundacja Empiria i Wiedza, a Sponsorem Platynowym Bank Gospodarstwa Krajowego.

Seminarium PM Edukacja 2023

Wydarzeniu towarzyszyły niezwykle interesujące prelekcje na tematy związane z dziedziną zarządzania projektami, nauczaniem project managementu na polskich uczelniach wyższych, panel dyskusyjny na temat „Kompetencje przyszłości w zarządzaniu projektami: trendy i wyzwania”, a także cztery bloki warsztatowe.

Seminarium PM Edukacja 2023

W trakcie Seminarium miał miejsce Finał XVIII Edycji Konkursu Project Master – ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską z zarządzania projektami, który również jest współorganizowany przez Katedrę Organizacji i Zarządzania Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 50 prac dyplomowych: 9 prac licencjackich/inżynierskich, 19 prac magisterskich, 17 prac podyplomowych oraz 5 prac doktorskich.

Seminarium PM Edukacja 2023

Nasz Wydział współorganizuje PM Edukację corocznie od pierwszej edycji, która odbyła się w 2014 roku. Seminarium pozwala na przyczynia się do rozwoju dziedziny zarządzania projektami na poziomie akademickim oraz umożliwia promocję badań studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych na polskich uczelniach wyższych.

Seminarium PM Edukacja 2023

Relację z podróży do Warszawy okiem Koła Naukowego „PROJECT” można przeczytać tutaj:

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia: