Z dumą i satysfakcją informujemy o pozytywnej ocenie programowej dla kierunków: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie – na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogolnoakademickim, prowadzonym na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) w uchwałach nr 1023/2023 oraz 1024/2023 z dnia 23 listopada 2023 roku, stwierdziła, że ze proces kształcenia realizowany na Uniwersytecie Szczecińskim umożliwia studentom kierunkach: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie osiągniecie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogolnoakademickim.

Zgodnie z uchwałami Prezydium PKA następna ocena programowa na kierunkach: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie powinna nastąpić w roku akademickim 2029/2030.

Wszystkim Pracownikom i Studentom kierunków finanse i rachunkowość oraz zarządzanie na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do członków zespołów kierunkowych.