Pragniemy poinformować, iż Komisja Konkursowa Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej w składzie:

dr hab. inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz, prof. UE – przewodnicząca
dr hab. Maria Mach-Król, prof. UE – członek
dr Mariusz Żytniewski – sekretarz

rozstrzygnęła wyniki XXV Konkursu Prac Dyplomowych NTIE.

Do Konkursu zgłoszono łącznie 21 prac dyplomowych, w tym 11 prac magisterskich i 10 prac licencjackich/inżynierskich. Na podstawie recenzji zrealizowanych przez grono znamienitych Profesorów, Członków NTIE wyłoniono zwycięzców Konkursu. Wśród laureatów znalazło się trzech absolwentów studiów licencjackich/inżynierskich i pięciu absolwentów studiów magisterskich. Zgodnie z regulaminem Konkursu każda praca została zrecenzowana przez dwóch recenzentów z niezależnych ośrodków akademickich w Polsce, a maksymalnie za każdą recenzję można było uzyskać 36 punktów.

W konkursie na najlepszą pracę licencjacką lub inżynierską z informatyki ekonomicznej obronioną w roku 2021 Drugie miejsce zajęła absolwentka naszego Wydziału (liczba otrzymanych punktów 64) Pani Renata Gola.

Tytuł pracy: Zastosowanie narzędzi Business Intelligence do analizy wpływu mediów społecznościowych na wartość europejskich spółek publicznych

Promotor: dr hab. Jacek Cypryjański, prof. US, Uniwersytet Szczeciński

Wręczenie nagród konkursowych odbędzie się podczas Uroczystej Gali w czasie IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wiedza i technologie informacyjne w kreowaniu przedsiębiorczości” w Olsztynie koło Częstochowy w dniach 6 – 7 października 2022 r.

Serdeczne gratulacje dla autorki pracy oraz promotora !