Akademickie Biuro Karier US w wakacje także jest do Waszej dyspozycji!

Przerwa wakacyjna to idealny czas, aby rozwijać się zawodowo. Jeśli nie macie pojęcia jak się do tego zabrać, jak uporządkować swoje CV – ABK czeka właśnie na Was 🙂

Z doradcami zawodowymi porozmawiasz na każdy temat, a w dodatku dowiesz się, jak zrobić pierwszy krok w budowaniu swojej pozycji na rynku pracy. Spotkania odbywają się online w aplikacji MS Teams.

WAŻNA WIADOMOŚĆ dla studentów 4 ostatnich semestrów: czas wakacji możecie wykorzystać także na realizację szkoleń zawodowych i informatycznych (organizowanych online i stacjonarnie) i uzyskanie refundacji kosztów szkoleń z projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”.

Możecie skorzystać z refundacji 3 szkoleń (1 szkolenie jest refinansowane do 2000 zł). Wystarczy spotkać się z doradcą zawodowym i ustalić indywidualny plan działania! 🙂 Do dzieła!

Dodatkowo zapraszamy na bezpłatne warsztaty „CV i rozmowa kwalifikacyjna w praktyce” oraz „Jak zbudować markę osobistą, czyli czym jest branding personalny?” – kalendarz dostępny jest tutaj >>>. Warsztaty realizujemy online także w wakacje, w aplikacji Teams – możesz się z nami połączyć skąd tylko chcesz J Zapewniamy pracę w grupach, ćwiczenia i dobrą atmosferę J

A więc, dla przypomnienia pigułka wiedzy dot. projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”.

  1. Kto? Studenci 4 ostatnich semestrów US (również studiujący zaocznie)
  2. Co? Doradztwo zawodowe, warsztaty, szkolenia zawodowe i informatyczne
  3. Jak? Na doradztwo zawodowe (i szkolenia zawodowe i informatyczne) zapisać można się poprzez formularz >>> a na warsztaty tutaj >>>

WAŻNE! Przed spotkaniem z doradcą zawodowym nie można opłacać szkoleń, doradca zawodowy musi wcześniej wyrazić zgodę na udział w określonym szkoleniu.

Więcej informacji www.abk.usz.edu.pl

Projekt  „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.