Trwa największa rekrutacja studentów i młodych absolwentów do EY Polska
W odpowiedzi na otaczającą nas sytuację, wprowadziliśmy zmiany mające na celu wsparcie studentów i absolwentów w wyborze swojej ścieżki kariery:

• Spotkania rekrutacyjne, które dotychczas prowadzone były w naszych biurach, obecnie realizowane są online,
  • Za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (FB i Instagram) uruchomiliśmy czat z naszymi rekruterami, którzy dwa razy w tygodniu odpowiadają na żywo na wszelkie pytania związane z karierą EY.

Karierę w EY można rozpocząć już na III roku studiów – dla studentów dyspozycyjnych w niepełnym wymiarze godzin przygotowaliśmy oferty praktyk. Z kolei oferty pracy proponujemy absolwentom studiów licencjackich.
Zachęcamy także do odwiedzin naszej strony internetowej www.zacznijpoziomwyzej.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji dotyczących naszej firmy oraz aktualne oferty pracy i płatnych praktyk w EY.