Konkurs „Project Master” obejmuje kategorie: prace licencjackie, prace magisterskie, prace podyplomowe oraz prace doktorskie. Inicjatywa organizowana jest od 2002 roku i rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Kolejne edycje posiadają patronaty Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
Konkurs to doskonała okazja do promocji badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami, zarówno studentów, absolwentów, doktorantów, jak i środowisk naukowych, z których wywodzą się młodzi adepci. Prace na ww. konkurs można przesyłać od dnia 1 czerwca do dnia 6 października br.
Więcej informacji na temat udziału w konkursie znajdą Państwo na stronie: www.projectmaster.pl.
Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy: projectmaster@ipma.pl
lub pod nr tel. 505 803 312.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Project Master” oraz w Seminarium Project Management Edukacja!