Rozpoczynamy IX edycję Plebiscytu Równa Firma, w ramach której wyłonimy i wyróżnimy firmy społecznie odpowiedzialne z województwa zachodniopomorskiego.Zwracamy się do Państwa, jako patrona organizowanego plebiscytu, z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o możliwości dokonywania zgłoszeń firm do plebiscytu na Państwa stronie internetowej, mediach społecznościowych czy poprzez inne kanały komunikacji.

„Zachęcamy do zgłoszeń w ramach IX edycji Plebiscytu Równa Firma dla firm społecznie odpowiedzialnych z województwa zachodniopomorskiego, który organizowany jest przez Fundację Biznes Innowację Networking, działającą przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Kogo warto zgłosić?
Firmy z województwa zachodniopomorskiego, które wykazują się ponadprogramową i niewymuszoną prawem dbałością o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko.

Kto może zgłosić firmę?
Każdy (właściciel, klient, pracownik, kontrahent, itp.). Organizatorzy skontaktują się ze zgłoszoną firmą, która podejmie decyzje o ewentualnym udziale w plebiscycie.

Do kiedy i jak można zgłaszać firmy?
Do 16 kwietnia poprzez wypełnienie formularza na stronie: http://bit.ly/3qfkKUN

Więcej informacji znajduje się na stronie www.fundacjabin.pl/plebiscyt-rowna-firma  lub www.facebook.com/kolonaukowebin
Projekt współfinansowany jest ze środków „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Równa Firma