Mimo pewnych ograniczeń związanych z epidemią chciałbym zachęcić Państwa do podjęcia wyzwania i współpracy w ramach koła naukowego. Celem działalności Koła Naukowego jest rozpoznanie możliwości wykorzystania doświadczeń ekonomii behawioralnej procesie gospodarowania.

Skupiamy się przede wszystkim na analizie decyzji jednostek, ale rozpatrujemy je również w kontekście wielkości makroekonomicznych. Poza tym chcemy nadal zajmować się “grubszą” ekonomią – analizą zjawisk i procesów w skali makro, a także działalnością edukacyjną i charytatywną. W tym semestrze jest to zasadniczo ograniczone, ale mamy nadzieję, że to się zmieni.
Członkiem koła naukowego nie musi być osoba z kierunku ekonomia – zapraszam wszystkich studentów, również spoza wydziału.

Chętnych (obecnych i nowych członków) bardzo proszę o kontakt  na e-mail:piotr.szkudlarek@usz.edu.pl

Pozdrawiam życząc dużo zdrowia!
Piotr Szkudlarek